Skip to content

INVESTEERIMISPLATVORM

INVESTEERIMINE KAHETEIST

 

See on üks parimaid viise, kuidas muuta oma maaklerteenused kättesaadavamaks igale kliendile, kes soovib investeerida Investisse või muule finantsturule, mitte ainult kauplejatele.

Escoin Target Icon

Kuidas lahendus töötab?

  • Lahendustehnoloogia kasutab PAMM-teenuse ja platvormi ühendamiseks halduri protokolli.
  • PAMM-i juhid (kauplejad) avavad oma kontod platvormil ning jälgijad (investorid) avavad kontod ja liituvad juhtidega, kelle strateegiaid nad peavad atraktiivseks.
  • Jälgijad pääsevad juurde kõikidele andmetele juhtide kauplemistulemuste kohta ja saavad valida halduri indikaatorite komplekti alusel.
  • Kõik PNL jagatakse automaatselt PAMM-i halduri ja selle järgijate vahel.

Escoin Investment aitab teil luua usaldusväärseid suhteid investoritega. Saate tööriistad maksimaalseks läbipaistvuseks – investor teab alati oma fondide seisu ja saab teiega ühendust võtta, kui soovib oma investeeringut muuta.

Platvorm vabastab teid rutiinsetest aruannetest, säästes aega sisukamate asjade jaoks. Iga kaupleja mis tahes riigis saab hetkeolukorra kontrollimiseks iga minut sisse logida arvuti või mobiilseadme kaudu. Teie valite parameetrid, mida teie kliendid saavad jälgida.

Kõik parameetrid kuvatakse graafilisel kujul

Fondide efektiivsust saate tõestada ka neile, kes ei soovi finantsturgudel kaasa lüüa. Kõik andmed on saadaval selgete diagrammide kujul. Investeeringute toimimise mõistmiseks ja mõistmiseks pole vaja eriteadmisi.

Reaalajas andmed

Investorid ei pea ootama kolmandate osapoolte koostatud aruandeid – andmetele pääsevad nad igal ajal ise ligi. Kõik veebikaubanduse andmed on reaalajas saadaval.

Teie kliendid saavad igal ajal esitada uue investeerimistaotluse.

Hoidke oma investoritega ühendust. Kui teie kliendid soovivad oma investeeringuid muuta, saavad nad seda taotleda mis tahes toetatud seadmest.

Web Trade'iga jääb teie fond võimalikult läbipaistvaks, samas kui te ei pea kulutama ressursse lõpututele aruannetele. Platvorm aitab teil suurendada investorite lojaalsust, tugevdada teie kliendibaasi ja säästa aega kahjumlike ülesannete täitmisel.