Skip to content

KAUPLEJA LIKVIIDSUSKOGU

Kaupleja Likviidsuse Koondaja

Kaupleja likviidsuse koondaja on loodud selleks, et aidata teil leida ja koguda parimat likviidsust piiramatult arvult pakkujatelt investeerimis- või krüptovaluutavahetuste agregaatorina.

Kaupleja likviidsuse koondaja pakub juurdepääsu teie kauplemisplatvormil spetsiaalselt konfigureeritud likviidsuskogumile.

Escoin Icon -  Money

EscoinInvest pakub otsest juurdepääsu turule suurematele WebTrade'i likviidsuskohtadele ning toetab teie ettevõtet võrratu tehnoloogiataseme, sügavaima likviidsusbasseini, kiire täitmise ja professionaalse toe abil, mis tagab täieliku kauplemise läbipaistvuse ja anonüümsuse väga konkurentsivõimeliste kauplemiskuludega.

Meie likviidsuslahendused võimaldavad meil pakkuda finantsasutustele keerulisi likviidsusjuurdepääsu, infrastruktuuri ja ühenduvusvõimalusi, mida on vaja ka kõige keerukamate HFT-süsteemide jaoks. Tänu oma teadmistele ja tehnoloogiale pakume kohandatud likviidsuslahendusi, mis on täpselt kohandatud meie klientide täitmisnõuetega.

Agregeerimine ja levitamine

Juurdepääs parimale tehnoloogiale koondlikviidsuse ja mitme turustuskoha kaudu, et rahuldada oma kauplejate vajadusi.

EscoinInvest jätkab oma likviidsuse jaotamise ja koondlikviidsuse laiendamist mitme turustussüsteemi vahel. Maaklerid ja valge märgiga partnerid saavad API kaudu meie likviidsuskogumiga ühenduse luua kõigest 5 minutiga ja pääsevad ligi valdkonna sügavaimatele institutsionaalsetele likviidsuskogumitele, ülitihedatele hinnavahedele ja muule.

Lisage oma ettevõttele kaubandus.

Täitmismudelid:  Võrdle | Valige | Lülitage lennult sisse

Trader Liquidity Aggregatoriga saate valida erinevate täitmismudelite vahel, mis sobivad nii teie kui ka teie klientide eesmärkidega.

STP (otsene töötlemine)


Mööduge suurest turusügavusest ja saatke tellimused otse välisesse rakendusse. Kõrvaldage hinnapakkumised ja pakkuge tihedamaid vahesid.

ECN (elektrooniline sidevõrk)

Suurendage sisemist likviidsust, kasutades mootorit, millel on tugev kogemus ja mis vastab teie tellimustele.

ECN/STP


Kasutage mõlemat mudelit, muutke oma äri võimalikult paindlikuks ja hallake tarnevooge, kombineerides sisemist ja välist likviidsust suhtarvudes.

Sisemine täitmine

Hankige oma strateegiate jaoks optimaalne testimiskeskkond, kui tellimused jaotatakse täielikult sisemiselt ja täidetakse väliste pakkujate hindadega.

Varad ja kauplemismudelid

Varad ja kauplemismudelid vastavalt kauplejate vajadustele