Skip to content

PANGANDUSTEENUSED

Välismaale kolimine ja elamine on tehtud lihtsaks

 

Liikuge stressivabalt, ilma et oleks vaja mitut pangakontot. Jagage oma kontoteavet oma tööandja, sotsiaalkindlustuse, pere ja sõpradega ning saage palka nagu kohalik.

Ärge muretsege pangakohtumiste pärast ja kulutage otse, kuhu iganes lähete. EsCardiga saate alati parima võimaliku vahetuskursi.

Saada raha alati 60 riiki madalate ja läbipaistvate tasudega. Arvete ja tellimuste tasumine mitmes valuutas on Ühendkuningriigis, Euroopas, USA-s ja Kanadas otsekorraldusega lihtsam kui kunagi varem.

Escoin Saving Icon

Internetis ostlemine välismaal


Maksa reaalse vahetuskursi alusel.

Vältige kõrgeid välistehingute tasusid ja pankade võhikuid välisvaluutale. Ettenähtud konversioonitasu on ainus tasu, mida maksate, ja kaardi iga-aastast tasu pole.

Makske alati kohalikus valuutas.

Internetis poodides peaksite alati maksma selle riigi valuutas, kust tellite. Kui seda valuutat teie kontol pole, laekub kaardile automaatselt raha selles valuutas, olenevalt sellest, millist valuutat on kõige odavam konverteerida. Väldid dünaamilise valuuta konverteerimise tasusid.


Tehke turvalisi veebimakseid koheste teavitustega.

Autoriseerige maksed 3D Secure'i meetodil. Saate raha kulutamise kohta koheseid teatisi.

Ideaalne kaart sagedastele reisijatele

Kuluta sisse
mitu valuutat


Hankige väikese tasu eest oma kaart ja kulutage oma raha kohalikus valuutas kõikjal, kus viibite. Paremad vahetuskursid ja madalamad tasud kui teie pangas.

Sa oled
alati kontrolli all


Blokeerige ja aktiveerige oma kaart millal iganes soovite. Püsige kursis PIN-koodi meeldetuletuste ja kulutusteatistega.

See töötab
kogu maailmas


Kasutage oma kaarti enam kui 120 riigis ja võtke raha välja enam kui 1 miljonist sularahaautomaadist. Kasutage Google Payd ja Apple Payd toetatud riikides, puudutades või pühkides ekraanil.

Saate Raha Kogu Maailmas

Saa palka nagu kohalik

Ühendkuningriigi kontonumber, Euro IBAN, USA edasisuunamisnumber ja palju muud. Kõik ühel kontol. Saate oma kontole oma palga, arved, pensioni ja aktsiadeklaratsioonid.

Töötage kõikjal ja ühendage oma konto mõne muu platvormiga

Kasutage oma kontoteavet raha saamiseks ja oma sissetulekute kontrollimiseks. Kontrollige oma sissetulekuid erinevatel veebiplatvormidel ja turgudel ning tehke end nagu kohapeal.

Teisendage oma raha sekunditega

Hankige raha kõikjalt ja konverteerige see 20+ muusse valuutasse. Hankige alati reaalne vahetuskurss ja makske meie madalad tasud, mille poolest oleme tuntud.

Säästke kinnisvarahalduse pinget


Säästa raha välismaal kinnisvara ostmisel.

Raha saatmine ja haldamine Escoiniga on 6 korda odavam kui Ühendkuningriigi pankades. Kuna suurte summade puhul on mitu tasu, maksate 100 000 naela või samaväärse summa oma valuutas ülekannete eest veelgi vähem.


Maksa oma arveid eemalt.

Hoidke ühes kohas üle 20 valuuta. Hallake hõlpsasti oma hüpoteeklaenu ja arveid mitmes valuutas ning makske oma ostude eest nagu kohalik otsekorraldusega Ühendkuningriigis, Euroopas, USA-s ja Kanadas.


Hankige üürnikelt palka.

Hankige oma kontoteave 5 erinevas valuutas. Kui vahetuskurss on teile soodne, konverteerige oma raha sekunditega.

Seadistage see ja alustage kaardiga tasumist mõne minutiga.

TURVALISUS

Ideaalne kaart sagedastele reisijatele

Meie kliendid loodavad, et me kaitseme oma miljoneid dollareid. Siin on mõned peamised viisid, kuidas seda raha kaitsta.

Kaitse juhtivates pankades

Hoiame teie raha väljakujunenud finantsasutustes. See tähendab, et see on Escoini kontodest eraldiseisev ja meie partneritele tavapärase äritegevuse käigus kättesaamatu.

Teie andmete kaitse

Oleme pühendunud teie isikuandmete kaitsmisele. Oleme teie andmete kogumise, töötlemise ja säilitamise osas läbipaistvad.

Regulaarselt kontrollitud

Tagame, et teie raha on turvaline ja Escoin on rahaliselt stabiilne. Kuna me ei ole pank, ei ole teie raha FSCS-süsteemiga kaitstud. Selle asemel kaitseme teie raha.

Täiendavad turvalised tehingud

We use two-step verification to protect your account and transactions. This way, only you can access your money.

Välja antud üle maailma

Meid reguleerivad võimud üle maailma. Nende asutuste hulka kuuluvad Ühendkuningriigi FCA ja USA FinCEN.

Pühendunud pettustevastane meeskond

Töötame ööd ja päevad, et kaitsta teie kontot ja raha isegi kõige keerukamate pettuste eest.