Skip to content

Escoin Token

Miks valida ESCOIN?
Revolutsiooniline õigusteenuste turul!

2021. aastal peaks legaalne turg ulatuma 1,1 triljoni USA dollarini.

Lisaks õigusturule on selge, et see arv kasvab oluliselt suuremal määral advokaatide pakutavate kodumaiste ja rahvusvaheliste nõustamisteenustega. See turg peaks kasvama koos maailma digitaliseerimisega päevast päeva. Mida siis Escoin sellest tulevikust arvab?

 

Miks valida ESCOIN?
Pole limiiti! Pole probleemi! Lahendus on olemas!

Meie pakutava lahendusega kaovad piirid ja probleemid.

Escoini eesmärk on pakkuda klientidele ja advokaadibüroodele vastastikust koostööd digitaalses keskkonnas vastavalt ühistele huvidele, kaotades riigipiirid ja pakkudes kogu neile vajalikku infrastruktuuri. Seejuures on eesmärgiks võrgustiku laiendamine ning seeläbi läbipaistvama ja tervislikuma ärimudeli pakkumine.

 

Samuti;

  • Õige advokaadi leidmine õigesse ettevõttesse
  • Tagada, et kõik juristidele nõutavad dokumendid jõuaksid kiiresti ja lihtsalt inventari
  • Rahvusvahelistel ülekannetel tehtavate maksete katkestuste kõrvaldamine
  • Raha kaotuse minimeerimine vahetuse ajal, nõustamisteenuste osutamine ilma vahendajateta rahvusvahelisel platvormil

Kõige selle kõrval;

  • Et nad tunneksid end ettevõtete ja advokaadibüroode jaoks turvalisena, et nad tunneksid end omana ja kuuluksid võrgustikku, saavad nad teha rahvusvahelist äri ilma kulutusteta, nagu kontoriüür, kontoritasud, sekretäri palk, köögikulud.
  • Tehes ettevõtteid võrgustiku osaks, et nad ei puutu kokku selliste küsimustega nagu "Kas on piisavalt kompetentsi?", "Kas neil on piisavalt kogemusi?", "Huvitav, kas kulu on liiga kõrge?".

ÖKOSÜSTEEM

Peamine erinevus, mis Escoini teistest ICO projektidest eristab, on see, et maailmas pole ühtegi teist näidet, mis ühendaks õigussektori selles mõttes firmadega!

Ainulaadne

Kuigi maailmas on sarnaseid moodustisi, pole sellist läbipaistvat ja tulusat. Mis kasum siin on! Siin pole maaklereid! Siin on mitmekesisus! Siin on enesekindlus! Siin on kiireim lahendus!

Litsentsitud

Enne kui ICO raha koguma hakkas, koguti Vincenti ja Grenadiinide krüptoraha, rahakott ja vahetuskeeled EsCoini ettevõttena. Seda võib pidada Escoini järjepidevuse tõendiks.

Kogemused

Guaranteed growth with the experience of one of the largest legal networks in the world with PraeLegal. Thanks to the support of PraeLegal in this system, our work area will increase rapidly in many countries of the world.

Postitasuta

Advokaatidelt ei toimu kunagi rahaülekannet! Üks suurimaid probleeme, millega rahvusvahelised advokaadibürood kokku puutuvad, on kuni 25% pangaülekandekulud.

Oma raha

Tänu projekti järjepidevusele ja ainulaadsusele hindab Escoin, mis hakkab tootma oma krüptoraha, väärtust, mida ta aja jooksul omandab, ja kasumit saavad ka kasutajate käes olevad Escoinid.

Oma vahetus

Escoiniga saab kaubelda paljudes erinevates geograafilistes piirkondades ja paljudel erinevatel börsidel, samuti luuakse oma Escoin Exchange'i platvorm. Escoini krüpto lisab rahale väärtust.